EUROSITE s.r.o. je firma opravdu na evropské úrovni.


Základní filozofií firmy je :
  • Za všech okolností sledovat především kvalitu prováděného díla.
  • Požadavky zákazníka vždy splnit a snažit se i překonat jeho očekávání.
  • Vybudovat a udržet dlouhodobé dobré vztahy se všemi zákazníky a partnery.
  • Úspěšnost a tradiční punc kvality a spokojenosti založit na trvalé prosperitě firmy.
  • Komplexnost služeb pro zákazníka od zpracování všech stupňů projektové dokumentace přes zajištění inženýrské činnosti až po kompletní realizaci.
  • Ve firmě jen kvalitní a svědomité zaměstnance, u nichž je záruka precizně a zodpovědně provedené práce.

Zaměření
Stavební firma EUROSITE s r.o. Prostějov zajišťuje a realizuje kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství, jako jsou novostavby, rekonstrukce, bytová, občanská a průmyslová výstavba, včetně infrastruktury.

I když byla firma byla založena až v roce 2005, její pracovníci mají za sebou mnohaleté zkušenosti ve všech oborech pozemního stavitelství. Strategie rozvoje naší firmy je postavena tak, aby kvalita a spokojenost zákazníka byla vždy na prvním místě spolu se zaváděním moderních technologií a nových materiálů.

Záměry do budoucna
Je to především stabilizace firmy na pracovním trhu a její personální posílení. V roce 2006 až 2007 firma vybuduje nový stavební dvůr, mající parametry obvyklé v EU. Vytvoření a zavedení systému zásobování spolu s vybudováním střediska dopravy. Jedním z dalších strategických cílů firmy EUROSITE s. r.o. , Prostějov je rozšíření její působnosti ve své developerské a inženýrské činnosti a také již připravuje své vlastní nové stavební projekty v oblasti bytové, občanské.

Politika jakosti a EMS
Dokument PDF. Stáhněte zde.Organizační schéma

schema

EUROSITE s.r.o. , Určická 53, 796 04 Prostějov © 2007 - Vytvořil Radek Ohanka